Op zaterdagavond met de bus naar het Flaeijelfeest

Dit jaar worden weer bussen ingezet om de bezoekers van de zaterdagavond naar de Flaeijelfeesttent te vervoeren. Het busvervoer wordt geregeld door Wiebenga Reizen uit Siegerswoude. Passagiers betalen direct aan de buschauffeur.

Een enkele rit kost € 7,50 euro en een retour € 12,00, ongeacht de afstand. Pinnen is niet mogelijk; dus contant betalen! De passagiers moeten in het bezit zijn van een online ticket of een entreekaart voor de tent.

De bussen rijden drie routes.

Route 1. Vanaf Tijnje:
Tijnje: 21.00 uur – Café Overwijk
Tjalleberd: 21.10 uur – Brandweer De Kluft
Heerenveen: 21.20 uur – Gemeentehuis

Route 2. Vanaf Wijnjewoude:
Wijnjewoude: 21.00 uur – Café van der Weij, Merkebuorren 85
Donkerbroek: 21.10 uur – Het Witte Huis
Oosterwolde: 21.20 uur – Dierenartsencentrum, Venekoterweg 40
Makkinga: 21.30 uur – Rotonde Trondeweg

Route 3. Vanaf Elsloo:
Elsloo: 21.00 uur – Café het Anker
Boyl: 21.05 uur – AHB, Boijlerweg 59
Oosterstreek: 21.10 uur – Hoek Schoolstraat
Noordwolde: 21.20 uur – Brandweer Industriestraat
De Hoeve: Kruising: 21.25 uur – Vinkegavaartweg-Hoeveweg
Oldeholtpade: 21.30 uur – Café Rustende Jager, Hoofdweg 162
Wolvega: 21.40 uur – Treinstation

De vertrektijden vanaf het Flaeijelfeest zijn: 02.15 uur en 03.15 uur

Let op: wees op tijd aanwezig, want de bus wacht niet. De opstapplaatsen en tijdstippen worden ook via social media bekend gemaakt. Voor meer informatie over de busroutes bel je met Wiebenga Reizen via: 0512-301470.